Anasayfa         
Hakkımızda         
Haberler         
İletişim         
Bizden Kareler         
Referanslar         
 
 
Kutu Harf         
Totem Tabela         
Işıklı ve Işıksız Tabela         
Led & Neon Tabela         
Yönlendirme Tabela         
Araç Kaplama         
Folyo Uygulama         
Bina ve Cephe Giydirme         
Plaket, Kupa, Madalya         
Promosyon Ürünleri         
Display Sistemleri         
Özel Uygulamalar         
         
ONLINE SATIŞ         
         

        

    Hakkımızda    
 
1998 yılında Bartın yeni sanayi sitesinde Ufuk Oto Aksesuar olarak 50m2 alanda faaliyete başlayan firmamız, 2000 yılında büyük bir değişime giderek reklam sektörüne de adım atmıştır. İlk başlangıç amacı araç reklam uygulamalarını yapabilmek olan bu reklam serüveni, daha sonra doğru ve dürüst çalışmanın sonucunda daha çok ileri giderek açık hava reklamcılığına da girmemize vesile olmuştur. Daima iyi hizmet anlayışıyla bir adım daha ilerledik ve reklam sektörünün dinamikliğini yakalamak, yoğun iş talebini karşılayabilmek için 300m2’ lik yeni atölyemizi hizmete açtık, reklam işinde kullanılan her türlü araç ve ekipmanları hazır hale getirdik. Şu anda Folyo Kesim Bölümü – Digital Baskı Bölümü – Tasarım Bölümü – Süblimasyon Baskı & Damla Etiket Bölümü - Elektrik & Led Bölümü – Cnc Kesim Bölümü – Lazer Kesim Bölümü – İnternet Satış Bölümü – Atölye Bölümü - Muhasebe Bölümü olarak hizmet vermekte ve faaliyet alanlarımızda ki her çeşit ihtiyaca cevap veren çözümler üretmeye devam etmektedir.

Ayrıca 2017 yılından itibaren E-Ticaret ortamında UFUK STORE adı altında online satış yapmaktadır. .

Firmamız 750m2 kapalı + 200m2 açık alan olmak üzere siz değerli müşterilerimize UFUK REKLAM & UFUK STORE olarak hizmet vermektedir.

Bu zorlu yolculukta önemli
rolu olan siz değerli müşterilerimize ve çalışanlarımıza teşekkür eder, Güveninize layık olmak için çalışmaya devam edeceğimizin sözünü vermeyi bir borç biliriz..
 
 
Vizyonumuz :Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak en iyi hizmeti verebilmek için çalışanlarımızın kalitesini artırıp, tüm gücümüzle çalışıp markamızı en iyi yerlere getirmektir.
 
Misyonumuz : Kaliteden ödün vermeden, bilgimizi ve teknolojiyi kullanarak, en iyi ürünü farklı tasarım ve yenilik yaratarak zamanında size sunmaktır.
 
 
Tüm Hakları Saklıdır. Ufuk Reklam Aksesuar WEB TASARIM